Ota Jinemed 2

Özel Kalamış


Tüp Bebek Merkezi

Özel Kalamış Tıp ve Tüp Bebek Merkezi, Jinemed Sağlık Grubu’na ait bir cerrahi tıp ve tüp bebek merkezidir.

1989’da kurulan ilk Jinemed Merkezi, Türkiye’deki ilk özel tüp bebek merkezi  ve İstanbul’da kurulan ilk tüp bebek merkezi olma gururuna sahip olmuştur.  Jinemed Sağlık Grubu olarak, şu an  4 ülkede 7 merkezimizle hizmet vermekteyiz. 

Jinemed Sağlık Grubu, kadın sağlığı konusunda çalışan uzmanların, Prof.Dr. Teksen Çamlıbel başkanlığında, 1988 yılında biraraya gelmesi ile kurulmuştur. Jinemed ekibi, İstanbul’un ilk özel tüp bebek merkezini 1989 yılında hayata geçirmiş ve buna paralel olarak laparoskopik ameliyatlar ve kanser ameliyatları konusunda da dünyadaki gelişmelerin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmuştur. 

Tüp bebekte 26 yıllık referansı olan Jinemed Sağlık Grubu, seçkin hekim kadrosu, uzman doktorları, laboratuvar sorumluları ve sağlık personelleri ile kanıta dayalı tıp felsefesi çerçevesinde dünya standartlarında sağlık hizmeti verir. 

2000 yılında kurulmuş olan Özel Kalamış Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek tedavisi ve kadın sağlığı konusunda yüksek teknolojik alt yapısı ile tedavi yöntemlerinde, dünyada kabul görmüş ve karşılaştırılmalı çalışmalarla kanıtlanmış metotları kullanmaktadır. 

HİZMETLERİMİZ

TÜP BEBEK HİZMETLERİ

TÜP BEBEK

Mikroenjeksiyon (ICSI)

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Kadın Hastalıkları

Genel Cerrahi

Plastik Cerrahi

Radyoloji

İç Hastalıkları

Üroloji

Çocuk Sağlığı

Anestezi

Üroloji

Laboratuvar

ANLAŞMALI KURUMLAR
//]]>